Koszyk Usług Społecznych

Federacja Organizacji Pozarządowych przygotowała narzędzie – Koszyk Usług Społecznych, w którym znajdują się usługi społeczne realizowane przez organizacje z całego województwa podlaskiego.

Zapraszamy do zweryfikowania informacji o państwa usługach społecznych, które zostały zapisane w Koszyku Usług Społecznych lub do dołączenia do bazy danych, jeśli Państwa organizacji nie ma jeszcze w systemie, a świadczycie takie usługi.

Koszyk Usług Społecznych to platforma, która pozwala organizacjom pozarządowym i nie tylko na zaprezentowanie swojej działalności i dostępnych świadczonych usług społecznych w województwie podlaskim. Dzięki aktualnym danym możemy wspierać Państwa działania oraz zwiększyć widoczność oferty wśród lokalnej społeczności. W Koszyku dostępne są usługi niepubliczne (NGO), usługi podmiotów publicznych oraz prywatnych.

Zwracamy się do Was z prośbą – wejdźcie na link poniżej, sprawdźcie poprawność wprowadzonych danych, dotyczących świadczonych przez Was usług, i dajcie nam informację zwrotną na maila. Jak nie ma Waszej organizacji w bazie, to też nam o tym napiszcie.

Weryfikacja i zgłoszenia odbywają się przez Federację Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok (podmioty nie mają uprawnień do samodzielnego wprowadzania/poprawiania danych). Dlatego prosimy o kontakt mailowy w sprawie aktualizacji.

E-mail: bialystokfederacja@gmail.com