Bezpłatny kurs specjalistyczny TZA

Federacja Białystok serdecznie zaprasza pracowników i wolontariuszy jednostek wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej, osoby sprawujące pieczę zastępczą, asystentów rodzin, organizacji pozarządowych, pracujących na co dzień z dziećmi i rodziną z terenów gmin Białystok, Dobrzyniewo, Juchnowiec Kościelny, Zabłudów, Supraśl, Choroszcz do udziału w bezpłatnym kursie specjalistycznym Trening Zastępowania Agresji.

TERMIN SZKOLENIA : 23 czerwca 2018 – 24 czerwca 2018 r, 30 czerwca – 1 lipca 2018 r.

Kurs będzie przeprowadzony zgodnie ze standardami TZA, zakończony uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobycie kwalifikacji trenera TZA na podstawowym poziomie.

LICZBA MIEJSC JEST BARDZO OGRANICZONA !!!

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie karty zgłoszeniowej do Federacji Białystok (ul. ks. Abramowicza 1, Białystok) lub wysłanie zeskanowanej na e-mail: zarzad@federacjabialystok.pl do dnia 9 marca 2018 roku.

Formularz zgłoszeniowy